LEVANTE 3.0 V6 D Q4

52800 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Воздушно потпирање
Двозонски автоматски клима уред
Електрично отворање/затворање на петта врата
Електрично регулирање на предни седишта со меморија, греење и вентилација
Спортски седишта
Луксузен кожен ентериер, додатоци од кожа на тапацири
Мултимедиски екран осетлив на допир, систем за навигација
Панорамски и електричен сончев кров
Сензори за паркирање со PDC
Камера за паркирање
HARMAN KARDON озвучување
Алуминиумски фелни 21”
Пневматици 295/35 R21
Мулти функционален спортски управувач
Палки за менувач, електрично регулирање по висина и длабочина
Спортски пакет, адаптивен систем за потпирање
Асистент за контрола на надолнина
Темпомат
Алармен систем
BI-XENON фарови
Keyless entry и Keyless start
Интеграција со паметен телефон, Android Auto, Car Play
Сила на моторот 202 kw (275 кс)
Работна зафатнина 2987 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 03.2018
Менувач Автоматски
Изминати километри 111262