X1 18d sDrive XLINE

31990 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Мулти функционален управувач, спортски обложен
18” алуминиумски фелни
Индикатор за притисок во пневматици
Контрола на перформанси
Електронска регулација на петта врата
Сатен сребрени кровни шини
PDC контрола на растојание при паркирање, назад
Автоматска клима контрола
Темпомат со функција на сопирање
LED фарови
Сила на моторот 110kW (150ks)
Работна зафатнина 1995 сm³
Год. на производство 2018
Прва регистрација 2018
Менувач Автоматски
Изминати километри 64,792