318d

41990 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

LED фарови
Алармен уред
Спортски седишта, напред
SHADOW LINE, црн финиш со висок сјај
Амбиентално осветлување
Греење на предни седишта
PDC контрола на растојание при паркирање
Автоматска клима, 3 зонска
Навигација
Tемпомат
Active Guard Plus
HIFI аудио систем
BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL
Пакет Connected Professional
Кука за влечење
17” алуминиумски фелни
Сила на моторот 110 kw (150 кс)
Работна зафатнина 1995 cm3
Год. на производство 2019
Прва регистрација 2019
Менувач Автоматски
Изминати километри 89,064