320d SPORT LINE

- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Пакет SPORT LINE
Зголемен резервоар ~19л
Информации за сообраќај
BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL
Пакет Connected Professional
HIFI аудио систем
HEAD-UP проектирачки екран
Активен темпомат
LED фарови
Сензори за дожд и светло
Сателитска навигација
Автоматска клима, 3 зонска
PDC контрола на растојание при паркирање
Амбиентално осветлување
SHADOW LINE, црн финиш со висок сјај
Греење на предни седишта
Спортски седишта напред
Систем за складирање на долги предмети
Внатрешен ретровизор со самозатемнување
Кука за влечење
Алармен уред
LED светла за магла
Индикатор за притисок во пневматици
Безбедносни навртки на фелните
Спортски кожно обложен управувач
17” алуминиумски фелни
Сила на моторот 150 kw (190 кс)
Работна зафатнина 1995 cm3
Год. на производство 2019
Прва регистрација 2019
Менувач автоматски Автоматски
Изминати километри 82.698