A 160

22990 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

PROGRESSIVE пакет
ARTICO кожа во внатрешноста
Активен асистент спречување на судар
Паркинг пакет со задна камера
8 инчи медиа дисплеј
KEYLESS GO
Воздушно перниче за колена
Мултифункционален волан
Led high-performance светла
Греење на предни седишта
Led high-performance светла
17'' алуминиумски фелни
Автоматско затемнување на ретровизори
Цена на ново возило 33.000
Бр. на цилиндри 4
Сила на моторот 75kw (102 кс)
Работна зафатнина 1595cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач автоматски 7G-Tronic
Изминати километри 52.700