A 180d

--- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Спортски седишта во внатрешноста
GARMIN навигација
7 степен автоматски менувач
Активен асистент спречување на судар
Паркинг пакет
8 инчи медиа дисплеј
KEYLESS Start
Воздушно перниче за колена
Мултифункционален волан
Led high-performance светла
Комфорни седишта
Пакет со ретровизори
Активен асистент за препознавање на умор
17'' алуминиумски фелни
Цена на ново возило 32.600
Бр. на цилиндри 4
Сила на моторот 80 kw (109 ks)
Работна зафатнина 1461 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач автоматски 7G-Tronic
Изминати километри 50.990