E 220 cdi

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Металик боја
Порцелан Lugano кожен ентериер
AVANTGARDE Пакет
Пакет за заштита од кражба
Активен паркинг асистент со PARKTRONIC
Аналоген часовник
Преклоплива задна клупа
Пушачки пакет
ДВД плеер
COMAND ONLINE Навигациски уред
LED Интелегентни светла
Противпожарен уред
17-инчни алуминиумски фелни
Греење на предни седишта
Цена на ново возило 61.900
Бр. на цилиндри 4L
Сила на моторот 125 kw ( 170 кс )
Работна зафатнина 2143 cm3
Год. на производство 2014
Прва регистрација 10.10.2014
Менувач автоматски 7G-TRONIC, 7 брзини
Изминати километри 94.750 km