E 220 d 4Matic

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

AMG Надворешност
AVANTGARDE Внатрешност
Widescreen cockpit
Пакет за ретровизори
Пакет за комфорни седишта
Паркинг пакет со 360° камера
Smartphone интеграција
Систем за мртов агол
Аналоген часовник
Систем за превенција на судар
Двоен држач за чаши
Премиум амбиентално осветлување
Пакет за остави
Електрично затварање на петта врата
Активен асистент за одржување правец во лента
19” Алуминиумски АМG бандажи
Зголемен резервоар за гориво
COMMAND Online навигација
MULTIBEAN светла
Украсни елементи алиминиумски трим
Греачи на предни седишта
Ергономски пакет
KEYLESS GO
Цена на ново возило 84.850
Бр. на цилиндри 4L
Сила на моторот 143 kw ( 194 кс )
Работна зафатнина 1950 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2018
Изминати километри 66.085
Менувач автоматски 9G-TRONIC