E 250CDI 4 Matic

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Mirror package
DVD плеер
Бизнис пакет
Command online апликација
Активен паркинг асистент со PARKTRONIC
Аналоген часовник
Преклоплива задна клупа
COMAND ONLINE Навигациски уред
LED Интелегентни светла
Противпожарен уред
17-инчни алуминиумски фелни
Греење на предни седишта
Зголемен резервоар 80l
Пакет за заштита од сонце
Multicontour возачко седиште
Tрозонска клима
Цена на ново возило 70.370
Бр. на цилиндри 4R
Сила на моторот 150 kw ( 204 кс )
Работна зафатнина 2143 cm3
Год. на производство 2015
Прва регистрација 2015
Изминати километри 69.320
Менувач автоматски 7G-TRONIC