GLE 350 D 4Matic

98400 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

EXCLUSIVE пакет во внатрешноста
AMG пакет во надворешноста
DISTRONIC адаптивен темпомат
MULTIBEAM LED светла
AIRMATIC воздушна суспензија
KEYLESS GO
Амбиентално осветлување
Мемориски пакет на седишта
Активен паркинг асистент со 360 степени камера
Греење на предни седишта
Асистент за мртов агол
20" алуминиумски фелни
Цена на ново возило 130000
Бр. на цилиндри 6
Сила на моторот 200 kw (272 ks)
Работна зафатнина 2925 cm3
Год. на производство 2021
Прва регистрација 2021
Изминати километри 34.929 km
Менувач автоматски 9G -TRONIC