ML 350 BlueTec 4Matic

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Mirror package
DVD плеер
COMAND ONLINE Навигациски уред
Греење на предни седишта
Паркинг пакет со 360 камера
Панорамски стаклен покрив
Асистен за препознавање на возило во мртов агол
Систем за одржување на правец во лента
LED интелегентни светла
Греење на управувачот
Спорт пакет ВНАТРЕШНОСТ
Collision warning system
Електрично затварање на петта врата
19’ Aлуминиумски бандажи
Двоен штитник од сонце
Мемориски Пакет за предните седишта
Цена на ново возило 93.820
Бр. на цилиндри V6
Сила на моторот 190 kw ( 258 кс )
Работна зафатнина 2987 cm3
Год. на производство 2014
Прва регистрација 2014
Изминати километри 64.735
Менувач автоматски 7G-TRONIC