S 350d 4Matic

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

AIRMATIC воздушна суспензија
Driving Assistance пакет
KEYLESS GO
Паркинг пакет со 360 камера
Панорамски покрив
Активен паркинг асистент
Smartphone интерграција
Амбиентално осветлување
Греење на седишта
Ладење на предните седишта
THERMATIC автоматска контрола на клима
MULTIBEAM LED
19'' алуминиумски фелни
Премиум систем за озвучување
TIREFIT
AIR-BALANCE пакет
Зголемен резервоар
COMAND Online навигација
Мемориски пакет на седишта за возач и совозач
Цена на ново возило 127.900
Бр. на цилиндри 6
Сила на моторот 210 kw ( 286 кс )
Работна зафатнина 2925 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2018
Менувач автоматски 9G-TRONIC
Изминати километри 107.280