S 350d 4Matic Long

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Мемориски Пакет за предните седишта
Шофер пакет
Серво за затварање на вратите
Панорамски сончев кров
DVD плеер
Пакет за асистенција при возење (Driving Assistance package Plus)
Систем за препознавање на возило во мртов агол
Head-up display
Пакет за ретровизори
Паркинг пакет со 360 камера
Пакет за комфорни седишта – со масажа
AIRMATIC Воздушна суспензија
COMAND ONLINE навигација
Burmester surround озвучување
LED Интелегентни светла
Амбиентално осветлување
Греење на предни седишта
Украсни елементи од дрво во внатрешноста
Цена на ново возило 149.000
Бр. на цилиндри V6
Сила на моторот 190 kw ( 258кс )
Работна зафатнина 2987 cm3
Год. на производство 2016
Прва регистрација 2016
Менувач автоматски 9G-TRONIC
Изминати километри 88.890