S 350d 4Matic

- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Driving Assistence пакет
Пакет за заштита од сонце
Серво затварање на врати
Климатизирани задни седишта
Memory пакет
Панорамски стаклен кров
THERMOTRONIC автоматски клима уред
Шоферски пакет
Премиум озвучување Burmester
Амбиенатлно осветлување
TIREFIT
Dynamic седишта
Мултифункционален управувач
AIR - BALANCE пакет
MULTIBEAM LED
KEYLESS GO
LED Intelligent Light System
Паркинг пакет со камера 360 степени
Патосници од велур
Пакет за ретровизори
Затемнети задни стакла со завеси
Комфорни потпирачи за глава
18’ алуминиумски бандажи
Цена на ново возило 135.600
Бр. на цилиндри V6
Сила на моторот 190 kw ( 258кс )
Работна зафатнина 2987 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач автоматски 9G-TRONIC
Изминати километри 72.680