AUDI A4 2.0 TDI

--- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Безбедност во урбана средина (Pre Sense City)
Контрола на растојание при паркирање (Park Distance Control)
Ограничување на брзина
Климатроник
XENON фарови
Електронско лумбарно регулирање на предни седишта
Навигациски мултимедиски уред, MMI Navigation Plus
Алумински фелни 17”
Индикатор на притисок во пневматици
Пневматици 225/50 R17
Резервно тркало, компактно
AddBlue SCR
Седишта во Alcantara и Pearl Napa кожа
Греење на предни седишта
Старт-стоп со регенеративно сопирање
Централно заклучување со Keyless Go
Спортски предни седишта
Спортски управувач
16' алуминиумски фелни со зимски пневматици
Звучен систем Bang&Olufsen
Сила на моторот 110 kw (150 кс)
Работна зафатнина 1968 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 31.03.2017
Менувач 7 брзински автоматски S TRONIC
Изминати километри 73.048
Еко стандард EURO 6