AUDI A4 35 TDI S-TRONIC

0 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Мулти функционален управувач
Греење на предни седишта
Централно заклучување KEYLESS GO
PRE SENCE CITY
Ограничување на брзина
TPMS мониторинг на притисок во пнемватици
НАВИГАЦИЈА, MMI STANDARD, AUX, 3xUSB
PDC, контрола на растојание при паркирање, напред и позади
XENON фарови
8 звучници
Темпомат
Алуминиумски фелни, 16"
Пневматици, 205/60 R16
Затемнети задни стакла
Три зонска автоматска клима
Сила на моторот 110 кW (150 кс)
Работна зафатнина 1968 cm3
Година на производство 10.07.2019
Прва регистрација 26.08.2019
Изминати километри 50.183 km
Менувач TIPTRONIC 7 брзини