BMW 118d

21990 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

LED фарови
Внатрешност, сатен-сребро, мат
Hands-free со USB
Безбедносен шраф
Приказ за притисок во пневматици
Кит за репарација на пневматик
Сервотроник управувач
Мултифункционален, кожно обложен управувач
Алармен уред
LED светла за магла
Миење на фарови
Контрола на растојание при паркирање, позади
Сензор за дожд
Автоматски клима уред
Темпомат со функција за сопирање
Пневматици 205/60 R16
Фелни, 16" BMW LA модел
Сила на моторот 110 кW (150 кс)
Работна зафатнина 1995 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач Автоматски
Изминати километри 41702