BMW X1 18d Sdrive

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Клима уред
Халоген фарови
Светла за магла
Трепкачи во ретровизори со електронска регулација
17" алуминиумски фелни со Пневматици 225/55 R17
Алармен уред
Црни кровни носачи
Bluetooth
Ограничувач на брзина
Персонализација за возач
Радио CD/MP3 USB
Efficient dynamics систем со Dynamic traction control
Безклучен систем за стартување на моторот
Електрична рачна сопирачка
Греачи на предни седишта
Автоматско гаснење и стартување на мотор
Сензори за притисок на пневматици
Мултифункционален управувач
Зголемен резервоар
Active pedestrian safety
Миење на предни фарови
Сет за поправка на пневматик
Во цена на возилото е вклучена регистрацијата
Во цена на возилото е вклучен редовен сервис
Бесплатно отстранување на дефекти за 6 месеци или 10.000км што дојде попрво
Сила на моторот 110 kw (150 кс)
Работна зафатнина 1995
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач автоматски 8 - брзини Steptronic
Изминати километри 35.600
Еко стандард EURO 6