X1 XDRIVE 18d

31900 €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

XDRIVE погон на 4 тркала
SPORTLINE модел
NAVIGATION PLUS систем за навигација
WIFI полнач за мобилен
HEAD-UP екран
Асистент за паркирање
ACTIVE GUARD
LED фарови со продолжен опсег
Темпомат со функција на сопирање
Автоматски клима уред
PDC контрола на растојание при паркирање
Миење на фарови
Греење на предни седишта
Лумбарно регулирање на возачко и совозачко седиште
Спортски седишта
Камера за паркирање
Автоматско отворање на петта врата
Алармен уред
Сет за репарација на пневматик
Приказ на притисок во пневматици
Светла за магла
Темни задни стакла
18” алуминиумски фелни, летни пневматици
Сила на моторот 110 kw (150 кс)
Работна зафатнина 1995 cm3
Год. на производство 2018
Прва регистрација 2019
Менувач автоматски 8 степен
Изминати километри 72481