X3 20D XDRIVE

- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

XLINE пакет
Алуминиумски фелни BMW R19
Пневматици 245/50 R19
PERFORMANCE CONTROL
ACTIVE GUARD
Безбедносен шраф за тркала
Приказ на притисок во пневматици
Кит за репарација на пневматик
SHADOW LINE пакет во висок сјај
Гумени/Платнени патосници
Надворешни и внатрешни ретровизори со самозатемнување
Спортски седишта, матерјал кожа/штоф
Лумбарна поддршка за возач и совозач
Греење на предни седишта
Амбиентално осветлување
3 зонска автоматска клима
LED фарови со продолжен опсег
Асистент за паркирање
HIFI аудио систем
Темпомат и ограничување на брзина
Сензори за паркирање со камера
Сила на моторот 140 kw (190 кс)
Работна зафатнина 1995 cm3
Год. на производство 20.07.2020
Прва регистрација -
Менувач автоматски Автоматски
Изминати километри 36213