X6 3.0D XDRIVE

- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Спортски седишта, електрична регулација со меморија
Амбиентално осветлување
M-Sport издуви, сопирачки, управувач, аеродинамичен пакет
21” алуминумски фелни
Комфорт пристап
Панорамски стаклен кров
Автоматски 4 зонски клима уред
BMW Ласер светла
Активен темпомат, stop&go функција
Harman Kardon аудио систем
Антрацит кровен тапацир
BMW Live Professional
Runflat пневматици
Воздушна суспензија на 2 оски
Паркинг асистент PLUS
Греење на седишта, напред и назад
Затемнети задни стакла
Систем за рекуперација
SHADOW LINE во висок сјај
Сила на моторот 210 kw (286 кс)
Работна зафатнина 2993 cm3
Год. на производство 2020
Прва регистрација 2020
Менувач автоматски Автоматски
Изминати километри 87.732