AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Постојан погон на 4 тркала - QUATTRO
Навигација
Двозонски автоматски клима уред
Кожени седишта
Греење на предните седишта
Електрично лумбално подесување на предните седишта
Сончев кров
LED предни светла и дневни светла
LED задни стоп и позиција светла
17" алуминиумски фелни
Затемнети задни стакла
Навигација
Темпомат
BLUETOOTH поврзување со паметен телефон
Сензор за светло и дожд
Помош за паркирање напред и назад, оптички (APS Plus)
Audi music interface
Лајсни на праг (алуминиум) и заштита на браник (нерѓосувачки челик)
Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување
Кука за влечење на приколка
Преден ветробран со акустично стакло
Систем за миење на фарови
Бесплатно одстранување на дефект за 6 месеци или 10.000км што дојде попрво
Во цената е вклучен и нулта сервис
Во цената е вклучена и регистрација на возилото
Сила на моторот 110 kw (150 кс)
Работна зафатнина 1968 cm3
Год. на производство 2016
Прва регистрација 2016
Менувач автоматски S-TRONIC 7 брзини
Изминати километри 99.960
Еко стандард EURO6