VW Passat 1.6 TDi Bleumotion

----- €

Продадена

Дополнителна опрема на изложениот модел

Автоматски трозонски клима уред
16” алуминиумски фелни
Паркинг сензори, напред и назад
Паркинг камера назад
Темпомат
Светла за магла со статички светла за свртување
Асистент: Помош при тргнување на нагорнина
Асистент: Light assist , регулација на фарови
Асистент: Сензор за замор
Асистент: Front assist со радар со функција за ненадејно сопирање
Затемнети стакла
Внатрешност: Diamond Silver декоративни детали
Филтер за полен и прав со активен јаглен
Електрична паркинг сопирачка
Хром детали на странични прозори
Проактивен систем за заштита на патници
Mулти функционален управувач
Помошни светла, пристап и заминување
Индикатор за притисок во пневматици
AUX-IN и USB приклучоци
Бесплатно одстранување на дефект за 6 месеци или 10.000км што дојде попрво
Во цената е вклучен и нулта сервис
Во цената е вклучена и регистрација на возилото
Сила на моторот 88 kw (120 кс)
Работна зафатнина 1598 cm3
Год. на производство 2017
Прва регистрација 2017
Менувач Рачен, 6 брзини
Изминати километри 78.433 км
Еко стандард ЕУРО 6